PRAHA 1 - | PO - ČT | 9-21 HODIN | PÁ | 9-19 HODIN

CHÝNĚ - | PO - PÁ | 8-15:30 HODIN

BRNO - | PO - PÁ | 15-20 HODIN (17.-21.2. zavřeno)

Odrůdy
VÍNA (4799) KOLEKCE (9) ALKOHOL POCHUTINY DEGUSTACE

VŠECHNY AKCE KTERÉ U NÁS CHYSTÁME

VINOMAT
 

...VÁNOCE V KRABICI 2019 - neperlivé II

Naše kolekce vín je přesně vyladěná k tradičnímu vánočnímu menu. Vyřešíte s ní své sváteční vinné menu a klidně i několik dárků pro své blízké či vzdálené příbuzné a obchodní partnery.

Kolekci balíme do speciální vánoční odnosné krabice, do které dále přikládáme i dopis s vánočním menu, kde je vždy napsáno i něco o vínech včetně doporučeného pořadí konzumace či kombinace se svátečními pokrmy.

Andres - Herrgottsacker Riesling QbA trocken Terroir - Rulandské bílé - pozdní sběr - Vracov, Klínky Traditional Line - Ryzlink vlašský - výběr z hroznů - Goldhamer Sauvignon - ledové víno - 0,35 L Graham´s - Tawny - portské KLUB-VÍNO III - Cuvée 631
Víno
Katalogové číslo: BOX-9396
Cena za kolekci: 1 699 Kč nebo 6 132 korků
Zisk korků za balení: 53

VYPRODÁNO

OBSAH KRABICE

 • NĚM - Andres - Herrgottsacker Riesling QbA trocken, 2018
  Ve vůni objevíte broskvové a lipové tóny s náznakem lékořice. Chuť je velmi suchá s jemnými tóny lékořice a kandovaných limetek.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (15)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Terroir - Rulandské bílé - pozdní sběr - Vracov, Klínky, 2016
  Vůně s projevem broskví, mirabelek a nektarinek. V chuti čisté a šťavnaté, s tóny lískových oříšků a příjemně ovocným dozníváním. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (5)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Mikrosvín - Traditional Line - Ryzlink vlašský - výběr z hroznů - Goldhamer, 2017
  Ve vůni se projevují tóny zralých hrušek, pálavských bylin, nádech grepu a jemně botrytická linka na pozadí. Chuť je kořenitá a energická, s limetkovou kyselinkou. Dlouhá dochuť je podpořena minerální slaností. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (36)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Krist - Sauvignon - ledové víno - 0,35 L, 2011
  Víno má slunečně zlatavou barvu se třpytivými odlesky. Bohatá vůně černého rybízu a angreštu Vás uchvátí hned při prvním doušku. Chuť je plná, harmonická s lahodnou dochutí. Sladké.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička (1)
   
  (objem: 0.375 l) 
   
 • POR - Graham´s - Tawny - portské,
  Portské s plným tělem a atraktivním stylem. Má velmi intenzivní bouquet. Plní se do lahví ještě jako relativně mladé víno, aby se zachoval jeho výrazný charakter. Světlejší rubínová barva se snoubí s vůněmi dřeva, koření a kompotovaného ovoce. Sladké.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (262)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • FRA - KLUB-VÍNO III - Cuvée 631, 2018

  Naše třetí Cuvée 631 je tělnaté červené víno, s tóny černého a červeného bobulovitého ovoce a výraznějšími tříslovinami. V chuti se přidává krásný čokoládový tón. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (36)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 

VÁNOCE V KRABICI 2019 - NEPERLIVÉ1/ Aperitivní post v neperlivé kolekci vyhrál oblíbený tichý Riesling od bratrů Andresových, pocházející taktéž z Pfalzu. Toto krásně suché minerální víno s tóny kandovaných limetek a lékořice připraví žaludek na náročné štědrovečerní hody.

2/ Ke smaženému kaprovi se vždy hodí dobře vyzrálá burgunda. Svou plností nás letos nejvíce zaujalo Rulandské bílé z viniční trati šampionů Vracov - Klínky. Vína z této viniční trati se stala v posledních 7 letech 4x Šampionem Salonu vín ČR. Těšte se na bohatou chuť zralého žlutého ovoce doplněnou tóny lískových oříšků.

3/ K vánočnímu cukroví vám bude letos nejvíc ladit (nebo ledit ;-) ledové víno z odrůdy Zweigeltrebe s tóny lesního medu a kandovaného ananasu. Toto vzácné růžové vyzdvihli i porotci největší specializované soutěže růžových vín Le Mondial du Rosé ve Francii, kde mu udělili zlatou medaili. Pro vyzdvihnutí jeho šťavnatosti si ho před podáváním vychlaďte na cca 8°C.

4/ K půlnočním chlebíčkům se nejlépe hodí suché a minerální bílé víno. Po celodenním slavení vás určitě nejlépe osvěží skvělé víno z naší národní odrůdy - Ryzlink vlašský z viniční trati Goldhamer ze skvělého ročníku 2017, který je přirovnáván k výjimečnému ročníku 2007. Tento Vlašák světových kvalit dozrál do výběru z hroznů (ale je suchý!!!), díky čemuž, a také díky své jemné botrytidě, evokuje po napití efekt "plné huby". Můžete ho alternativně podávat i jako sváteční aperitiv v případě, že byste našli jiné (třeba snídaňové) uplatnění pro náš štědrovečerní sekt.

5/ Klasikou naší vánoční kolekce je Tawny portské, které si svůj úkol plní coby aperitiv na 1. svátek vánoční. Nemusíte ho ale vypít celé, protože klidně vydrží i rok, pokud to tedy vydržíte vy a vaše sváteční návštěvy.

6/ Ke slavnostnímu obědu na 1. svátek vánoční, k němuž se obvykle podává svíčková nebo kachna, vám doporučujeme naše nové červené KLUB-VÍNO III - Cuvée 631, které jsme si osobně namíchali z tradiční bordeaux kombinace Cabernetů (C.Sauvignon + C.Frank), jenž jsme netradičně okořenili Syrahem. Vzniklo tak unikátní a tělnaté červené víno, s tóny černého a červeného bobulovitého ovoce a výraznějšími tříslovinami. V chuti se pak přidává krásný čokoládový tón. 
Mohlo by Vám také chutnat
 

DISKUZE K VÍNU

 
 

Nebyly nalezeny příspěvky k vybranému zboží!

PŘIDAT NÁZOR


Vkládat příspěvky do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.

GoPay

Vyrobil: Zengon s.r.o.

Víno-klub.cz, s.r.o.  Benediktská 3,  110 00 Praha 1     Objednávky a zákaznická linka: + 420 724 239 045