PRAHA 1 - | po - pá | 10-18 hodin

CHÝNĚ - | PO - PÁ | 8-15:30 HODIN

BRNO - | PO - PÁ | 15-20 HODIN

Odrůdy
VÍNA (4295) KOLEKCE (20) ALKOHOL POCHUTINY DEGUSTACE

VŠECHNY AKCE KTERÉ U NÁS CHYSTÁME

VINOMAT
 

Díky, mami

Ihned k odběru: 27 ks

Krabice plná tekutých díků

Nemůžete mamince popřát osobně? Popřejeme jí za Vás! K objednávce můžete připojit vzkaz, který do krabice vložíme. (Faktury už do krabic nevkládáme.) Pokud maminka o zásilce neví a bude to pro ní překvapení, napište nám to a my upozorníme kurýra.

Ogier - Cotes du Rhone - Gentilhomme Woodhaven - Zinfandel Pálava - suchá Pinotage WEINWURMs - Roter Muskateller - Ried Schilling Frizzante Rosé z Frankovky
Víno
Katalogové číslo: BOX-741
Cena za kolekci: 1 399 Kč nebo 4 483 korků
Zisk korků za balení: 40

OBSAH KRABICE

 • FRA - Ogier - Cotes du Rhone - Gentilhomme, 2018
  Ve vůni i v chuti cítíme zralé ostružiny a nádech koření. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (2)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • - Woodhaven - Zinfandel, 2018
  Víno tmavě modré barvy. Vůně je plná švestek a třešňových tónů. V chuti cítíme maliny a černý rybíz s pikantními tóny. Sametové třísloviny a dlouhá dochuť. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička (5)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Iris - Pálava - suchá, 2019
  Pálava z vinice Pod Pálavou. Je jemně aromatická, s tóny šťavnaté mandarinky se svěží ovocnou kyselinkou. Suché.
  nehodnoceno (0)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • JAR - Pinotage, 2018
  Víno s vůní hořké čokolády, kávy a pečených švestek. V chuti je plnost zralého bobulovitého ovoce, hořké čokolády s mátovými podtóny. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (3)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • RAK - WEINWURMs - Roter Muskateller - Ried Schilling, 2019
  Úžasná barva, intenzivní vůně růží, bezinky, pomeranče s jemnými tóny šalvěje a bylinek, hebká muškátová chuť, příjemná kyselina na patře, harmonie. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (2)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Švásta a Kadlec - Frizzante Rosé z Frankovky, 2018
  Víno syté růžové barvy. Vůně bohatá a kulatá, s tóny malin, jahod a lesnich plodů. Citrusově svěží a příjemně nasládlá chuť je podtržena jemným perlením s decentní kyselinou. Polosladké.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička (1)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 

Pohádka mamince k svátku

Charismatický gentleman (-> Gentilhomme) odchází do spíže a přináší své ženě a matce svých dětí plnou krabici tekutých díků. Ženě se pod tíhou situace (i krabice) podlomí kolena a ihned se pustí do vybalování lahví. Jako první z krabice vytahuje kytici čerstvých červených muškátů (-> Roter Muskateller) - jednu z nejstarších odrůd révy vinné na světě a jednu z nejvzácnějších v Rakousku.

Hned nato drží hrdlo Zinfandelu, žádného Primitiva!, totální čokoládovo-višňové "nebe v hubě" (-> Woodhaven). Kytic není nikdy dost, proto jsme do krabice přihodili i vzácný exemplář zakrslých kosatců (-> Irisů) ve formě suché a lehce mandarinkově šťavnaté a zároveň i pikantní Pálavy z Pálavy.


Pokud je žena matkou malých dětí, tak (čerpám z vlastní zkušenosti) potřebuje pravidelně doplňovat i zásoby kávy a čokolády. My ve Víno-klubu dlouhá léta spoléháme na nejčokoládovější z čoko-kávičkových vín z Jižní Afriky (-> Pinotage).

Při výchově je často potřeba zamhouřit obě oči či alespoň přivřít jedno oko, nebo se na svět podívat přes růžová skla, k čemuž ideálně poslouží sklenička či dokonce lahev růžového vína. Minulý týden jsem to po jednom obědě zkusila a kuchyň se mi hned zdála uklizenější, děti tišší a kopec prádla nižší. Tak jsem si tu iluzi raději hned potvrdila další skleničkou perlivého (-> Rosé). Oblíbený letní dezert - rozmačkané sladké jahody - si tak můžete dát dřív, než české jahody dozrají. Pěkně si toto Frizzante vychlaďte a po nalití do skleničky pořádně zašroubujte, ať Vám bublinková láska nevyprchá. 
Mohlo by Vám také chutnat
 

DISKUZE K VÍNU

 
 

Nebyly nalezeny příspěvky k vybranému zboží!

PŘIDAT NÁZOR


Vkládat příspěvky do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.

GoPay

Vyrobil: Zengon s.r.o.

Víno-klub.cz, s.r.o.  Benediktská 3,  110 00 Praha 1     Objednávky a zákaznická linka: + 420 724 239 045