PRAHA 1 -  | PO - PÁ  | 9 hod - 21 hod 

CHÝNĚ -   | PO - PÁ| 8 hod - 16 hod 

BRNO - | PO - PÁ | 15 hod - 21 hod 

Odrůdy
VÍNA (2671) KOLEKCE (54) ALKOHOL POCHUTINY DEGUSTACE

VŠECHNY AKCE KTERÉ U NÁS CHYSTÁME

VINOMAT
 

.PŘEDPLATNÉ - ČERVENÁ

Vybraná vína na vybranou adresu po celé ČR

Vytvářením tematických kolekcí se zabýváme už 8 let, a proto Vám konečně představujeme NAŠE PŘEDPLATNÉ. Jednoduché a smysluplné. Můžete ho využívat sami nebo ho darovat svým blízkým. Detaily viz níže.

Messer del Fauno - Sangiovese di Puglia IGT Dornfelder - pozdní sběr Leyda - Carmenere Reserva Renacer - Punto Final - Malbec - Classico KLUB-VÍNO - Cuvée 636 Stellenrust - Pinotage
Víno
Katalogové číslo: 161201C
Cena za kolekci: 1 299 Kč nebo 4 200 korků
Zisk korků za balení: 37

VYPRODÁNO

OBSAH KRABICE

 • ITA - Messer del Fauno - Sangiovese di Puglia IGT, 2014
  Příjemné víno s tóny tmavého ovoce, koření a kůže. V chuti se v závěru objeví lehká pikantnost a sladké taniny. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdičkaNevyplněná hvězdička (2)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Šilinek Jiří - Dornfelder - pozdní sběr, 2015
  Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (8)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • CHIL - Leyda - Carmenere Reserva , 2016
  Silné, ovocné víno, jeho ovocný styl je podtržen tóny pepře a bylin. Toto příjemně pitelné víno hluboké rubínové barvy s lehkým nádechem dřeva v závěru má vyváženou strukturu a poměrně dlouhou dochuť. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (27)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ARG - Renacer - Punto Final - Malbec - Classico, 2015
  Temně fialová barva, bohatá vůně po malinách a ostružinách. Plná chuť zralého ovoce s náznaky hořké čokolády, šípku a toastu. Lahodná hra taninů a svěží kyselinky. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (10)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • FRA - KLUB-VÍNO - Cuvée 636, 2015

  Elegantní červené víno temně rubínové barvy. Ve vůni jsou tóny ostružinového džemu, višní a hořké čokolády. Chuť je sametově hladká a lahodně ovocná s tóny višní, černého rybízu, čokolády, jalovce a eukalyptu. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (61)
  87  
  (objem: 0,75 l)
   
 • JAR - Stellenrust - Pinotage, 2014
  Toto víno nabízí chuť malin, zralých broskví, černých třešní podpořené jemnými dubovými nuancemi. Na patře vynikne vyzrálost hroznů s přetrvávajícím dovětkem.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (9)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 

Počet objednaných vzorových krabic najednou = počet měsíců předplatného.


Toto je vzorová kolekce pro měsíc duben. Každý měsíc sestavíme jinou kolekci z nejoblíbenějších, nejzajímavějších a nejsezónnějších vín z domova i ze světa.


Do vzkazu zákazníka prosím uveďte měsíc zahájení předplatného a veškeré kontakty adresáta.Výhody NAŠEHO PŘEDPLATNÉHO:


6 LAHVÍ 1 x MĚSÍČNĚ


Krabice se 6 víny 1x měsíčně je podle nás nejefektivnější z hlediska spotřebních návyků i dopravních nákladů. Nechceme vám posílat vzduch, ale tekuté zážitky!

NA JAK DLOUHO CHCETE


Nenutíme vás do komplikovaného a nevypověditelného členství. Sami si na začátku zvolíte (počtem vybraných krabic) na kolik měsíců si předplatné koupíte. Ať už to bude na 1 měsíc (protože se vám zrovna líbí vzorová kolekce) nebo třeba na 7 měsíců, záleží na vás.

SAMI SI ZVOLÍTE BARVU VÍN


Někdo pije bílé, někdo červené. Výběr barvy proto necháváme na vás. V nabídce máme kolekci čistě bílou, čistě červenou nebo mix. Když si je objednáte všechny, budete měsíčně dostávat 3 krabice. Záleží však na jejich počtu (počet krabic = počet měsíců předplatného).

SLEVA OD 4 MĚSÍCŮ


Předplatné budete hradit předem na základě potvrzené objednávky, a to buď kartou nebo bankovním převodem. Díky tomu může být předplatné vhodným a chutným dárkem pro vaše blízké. Když si předplatné objednáte minimálně na 4 měsíce, získáte na celou objednávku 5% SLEVU.

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT


Abyste obdarovanému měli co vložit do obálky, vystavíme vám na předplatné dárkový certifikát.

CO BUDE V KRABICI?


Kolekce vín budeme sestavovat z nejoblíbenějších, nejzajímavějších a nejsezónnějších vín z Moravy, Čech a celého světa. Jsou to vína, která si bereme na práci domů nebo doporučujeme našim kamarádům, když si nechtějí sami vybírat. Příkladem jsou právě vzorové kolekce a naše osmiletá historie.

Do každé krabice vložíme dopis s popisem vín, aby to degustování nebylo jen zábavné, ale také trochu edukativní ;)


Podmínky NAŠEHO PŘEDPLATNÉHO:


- Počet měsíců předplatného odpovídá počtu objednaných krabic jedné kolekce.

- V ceně kolekce je obsažen i příspěvek na dopravní náklady. Garantujeme ale, že cena vín v kolekci vždy přesáhne hodnotu 1200 Kč.

- Předplacenou kolekci obdržíte na uvedenou adresu vždy v polovině měsíce, který si zvolíte jako počáteční. Začátek předplatného nám prosím uveďte do poznámky k objednávce nebo emailem na info@vino-klub.cz

- Předplacené kolekce doručujeme kurýrní službou v bezpečných odnosných kartonech. Před doručením bude adresát kontaktován na mobilní telefon, aby bylo předání vín, co nejefektivnější. Prosíme o uvedení mobilního telefonu adresáta.

- Jedna objednávka předplatného může být odesílána jen na jednu adresu. Ta může být v průběhu trvání předplatného změněna emailem na info@vino-klub.cz před odesláním kolekce následujícího měsíce.

- Jedno předplatné nelze současně posílat na více adres. Každá nová adresa musí mít své číslo objednávky předplatného.

- V rámci jednoho předplatného lze posílat více druhů předplacených krabic, vždy ale ve stejném počtu. Tj. objednáte-li si 6x Předplatné - bílá a 6x Předplatné - červená, budeme vám každý měsíc po dobu půl roku posílat 2 různé kolekce.

- Předplatné budete hradit předem na základě potvrzené objednávky, a to buď kartou přes platební bránu nebo bankovním převodem.VÍNA V KOLEKCI: DUBEN 2016 - ČERVENÁVážení přátelé ve víně,
duben nás zatím o jaru moc nepřesvědčil, naději nám však dává skrze tuto pranostiku: Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy. Vybraná červená vína nabízí ideální recept na přežití aprílových teplotních výkyvů. Při nízkých teplotách si pro dobrou náladu nebudete muset chodit na solárko, při vyšších teplotách je užijete při grilování. Pro tento případ si je lehce vychlaďte, na 14 - 16°C.
Přejeme Vám krásný duben s krásnými víny, která zde máte seřazena v degustačním pořadí:

1. Francie, Domaine Ferrandiere – Marselan IGP Pays d´Oc, 2014 (kód: LGD.217)


Se 100% Marselanem, který je křížencem Cabernetu Sauvignon a Grenache, se setkáte jen velmi výjimečně, ale vždycky to stojí za to. Po Cabernetu zdědil plnost a finesu a po Grenache pak hlubokou barvu a hustou ovocnou chuť. Má jemné, ale patrné třísloviny, takže není marmeládovitý, a má dobrý potenciál ke zrání. Díky ročníku 2014 je víno silnější (má 14 % alkoholu), ale protože je mnohem koncentrovanější, v chuti ho vůbec nepoznáte. Ta je šťavnatá a ovocná s tóny černého jeřábu a borůvek.
Protože se prakticky jedná o mladé víno, dejte mu po otevření 15 - 20 min času na rozdýchání. Čím víc, tím líp. Nejlepší bude ve třetím roce svého života, tj. v roce 2017, ale díky svému potenciálu vydrží až do konce roku 2018. Marselan 2013 se loni stal 2. nejlépe hodnoceným červeným vínem u nás. Uvidíme, kam se vyšplhá 2014.

2. Francie, Gipsy Wines - Le Diable - Cabernet Sauvignon - Syrah, 2014 (kód: BHM.105)


Ďábelsky svůdné cuvée Le Diable je první vlaštovku od Gipsy Wines. Jak už název spolku napovídá, jedná se tak trošku o vinný punk ;-) Členové Gipsy Wines se rádi a hodně vymykají všem tradicionalistickým představám o víně i vinařích. Dělají zajímavá nekonvenční vína v malých sériích. Le Diable je vyrobeno z Cabernetu Sauvignonu a Syrahu. Má neprůhlednou rubínovou barvu s nafialovělými okraji. Neprůhledné je i díky tomu, že není filtrováno, takže je v chuti plnější a širší. Stylově nám připomíná loňské mladé Beaujolais, hladké, elegantní a ovocné. V porovnání s ním má ale ještě méně kyselin a víc alkoholu (13 %), který je ale v celkové chuti vína krásně zakomponován, takže nikde netrčí. V jeho vůni ucítíte zralé třešně, v chuti pak trpčí tóny aronie, které víno získalo z cabernetových tříslovin. V dlouhé, a díky Syrahu, i lehce pikantní dochuti, jsou tóny višní a vysokoprocentní hořké čokolády. K vínu Le Diable se podle vinařů hodí pizza Diavolo a píseň "Sympathy for the Devil" od kapely Rolling Stones.

3. Francie, Maison Brotte - Reserve de l'Aube Rouge VdP, 2015 (kód: 1648)


Další francouzské cuvée Syrahu, tentokrát s Merlotem. Je překvapivě plné i ovocné zároveň. My mu říkáme širokospektrální víno. Chutná těm i těm a lze ho podávat k široké škále gastronomických pochoputek. Podle nás je to nejvíc cena/výkon červené v naší nabídce.

4. Španělsko, Legado Munoz - Tempranillo, 2014 (kód: PRE.029)


V březnové kolekci jsme Vám už z vinařství Legado Munoz představili odrůdu Garnacha. V odrůdě Tempranillo, ze které se v oblasti Rioja vyrábí stejnomenná vína Rioja, se španělský temperament odráží snad ještě mnohem víc. Tempranillo má přísnější tříslovinky a sluší mu zrání ve dřevě. V ústech Vás zahřeje i díky vyššímu alkoholu (14 %), který je ale v chuti krásně zakomponován. Ucítíte v ní tóny máty, dubu, ostružin, třešní a vanilky. Hodí se k těstovinám s rajčaty a sušenou šunkou nebo ke studeným tapas.

5. ČR, Templářské sklepy, Cabernet Sauvignon - pozdní sběr - Karel IV., 2012 (kód: TMP.053)


Letos slavíme 700 let od narození Karla IV. U této příležitosti vyrobily Templářské sklepy speciální kolekci vín. Z ní jsme vybrali tento naleželý Cabernet. Až Vám zas někdo bude říkat, že na Moravě neumíme udělat červené víno, nabídněte mu skleničku tohoto Cabernetu. Jeho chuť je plná a strukturovaná, i díky 12 měsíčnímu ležení v barikových sudech. Jsou v ní zřetelné tóny ostružin, sušeného ovoce, červeného rybízu, vanilky, kávy a hořké čokolády.
Karel IV. se zasadil o rozkvět a rozvoj vinohradnictví v naší zemi. Vydal například toto usnesení: My Karel, z boží milosti římský císař, po všechny časy rozmnožitel říše a český král … Pakliby se přihodilo, že by někdo, buď kdo buď, ať již urozený, nebo neurozený, jinému na jeho vinici aneb na užitku z ní nějakou škodu učinil, buďto na révě, vinných hroznech, nebo dřevu či ovoci … ten má ztratit svoji pravou ruku.

6. Argentina, Escorihuela Gascon - 1884 Estate Grown - Malbec, 2014 (kód: UNI.000)


V dozvuku nedávných oslav Světového dne Malbecu jsem do této kolekce zařadila nejúspěšnější víno naší ochutnávky MALBEC NIGHT. Hrozny jsou sbírány ze dvou vinic v nadmořských výškách 950 a 1250 m.n.m. Díky slunečnímu svitu, velkým rozdílům mezi nočními a denními teplotami zde mají hrozny tlustější slupky, ve kterých se ukrývá více aromatických látek, tříslovin i kyselin. Víno zraje 8 měsíců v sudech z francouzského a amerického dubu. Je pěkně plné, harmonické a lehce kořenité, s tóny ostružin, švestek, višní a kávy.
Když nechcete riskovat, dejte si argentinský Malbec k argentinskému steaku. Více vzrušení ale přinese kombinování Malbecu k pokrmům z hub nebo k dezertům z hořko-hořké čokolády.

Užijte si naši dubnovou kolekci a když budete mít chuť, napište nám, jak se Vám vybraná vína líbila na email: info@vino-klub.czNa zdraví zdraví,
Veronika z Víno-klubu 
Mohlo by Vám také chutnat
 

DISKUZE K VÍNU

 
 

Nebyly nalezeny příspěvky k vybranému zboží!

PŘIDAT NÁZOR


Vkládat příspěvky do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.

GoPay

Vyrobil: Zengon s.r.o.

Víno-klub.cz, s.r.o.  Benediktská 3,  110 00 Praha 1     Objednávky a zákaznická linka: + 420 724 239 045

 

VYPRODEJ

HORT ROSÉ 2018