www.vino-klub.cz    info@vino-klub.cz  

Vážení přátelé ve víně,

 

V posledních týdnech mě několik kamarádů oslovilo s tím, abych jim vybrala vína, která si sebou budou moci vzít na chatu, na dovolenou, ke známým..., prostě tam, kam jedou relaxovat. Nechtějí nad nimi moc přemýšlet, nechtějí k nim většinou ani nic jíst, chtějí si sednout na terasu, k bazénu nebo pod strom a pomalu popíjet, ať už sami nebo s přáteli.
 
Když jsem si představila bojové vinařské podmínky v některých ubytovacích zařízeních, tak mě navíc napadlo, že nebude špatné, když budou mít všechna vína šroubovací uzávěr. Tím pádem odpadá starost o vývrtku - nemusíte ji hledat, nosit, ani se s ní nemusíte seznamovat a trápit. U této kolekce ji prostě nebudete potřebovat. Lahve vychladíte a vložíte do piknikového koše, golfového bagu nebo si je v ruce přenesete pod svou oblíbenou lípu.
 
Kolekci LETNÍ PITÍ koupíte za zvýhodněných 999 Kč.
 
Pro prvních 15 objednavatelů máme navíc připravený BONUS.
Do objednávky Vám ZDARMA přidáme chladící plastovou tašku (ice bag), která nic neváží, ve které si víno krásně přenesete a když do ní nasypete led a nalijete vodu, získáte přenosný designový chladič. Prohlédnout si ho můžete na tomto VIDEU (mezi 5:49 - 6:27 min.).
 
 
Pokud neplánujete relax, sport nebo lenošení v přírodě, ale na terase mrazákem vybaveného domu, doporučujeme Vám zvážit chladící karafu z německé sklárny EISCH. Umělý led uchováváte v mrazáku a v případě potřeby jej umístíte do skleničky pod karafu. Díky tomu bude víno i v horku krásně vychlazené, a to po celou dobu konzumace.
 
Dekantér - Eisch 766/1.5 - Cooling & No Drop dekantér - za 2900 Kč (cena včetně umělého ledu).
 
 
Co v kolekci LETNÍ PITÍ naleznete?
Svěží a ovocné Veltlínské zelené nazvané jednoduše Green. Dále pak meruňkový Ryzlink rýnský od Vinaře roku - Volaříka. Hrozny tohoto Rýňáčku prošly mrazem, čímž vzniklo koncentrovanější víno s meruňkovou chutí, kterou na patře ucítíte hodně dlouho. Má jen 2,2 g zbytkového cukru, i když to tak nepůsobí. Osvěží Vás, pobaví, ale neunaví. Třetím bílým je muškátově laděné lehce perlivé a lehce nasládlé španělské víno Estrella, které má jen 8% alkoholu, a nejen proto se pije skoro samo. 
 
Zastoupena jsou i dvě růžová, jedno suché z odrůdy Zweigeltrebe a jedno polosladké z odrůdy Svatovavřinecké.

Zweigeltrebe rosé
je z vinařství Krásná hora a ti nás také naučili jejich letní drink. Lžička bezinkového sirupu, ideálně domácího (dostali jsme ho od nich k narozeninám, děkujeme!), led a nakonec toto roséčko, které už stihlo získat zlatou medaili v soutěži Prague Wine Trophy. Druhým růžovým exemplářem je Rosecco z Nového Vinařství. Je sice trochu nasládlé, ale bublinky a dokonalé vychlazení (tak na 12°C) Vám způsobí závislost.
 
Kdyby Vám tato kolekce vydržela celý den nebo pobyt a dostali byste se až k táboráku nebo grilování, doporučuji jedno noční červené víno, které se hodí k masu. Je to kalifornská národní odrůda Zinfandel, bez které si Američani grilování ani nedovedou představit. Je nádherně sametový a ovocný. Můžete ho klidně pít i bez masa...
 
Celkově je to taková krásná dovolenková relaxační kolekce :-)
 
 
 

LETNÍ SOUTĚŽ - LETNÍ SOUTĚŽ
Připomínáme Vám naši letní soutěž s boršickým vinařstvím Zlomek & Vávra. Vyfoťte nám lahev na Vaší dovolené, uveďte místo, abychom Vám mohli závidět :-) a pošlete nám fotky na email: info@vino-klub.cz. Tyto budeme zveřejňovat na našem facebooku v albu ZaV na prázdninách 2012, kde se zatím vyskytuje jenom jedna ukázková fotka. 
 
Těmto fotkám můžete dávat své palce po celou dobu prázdnin. Vyhraje ta, která jich bude mít nejvíc. Co vyhraje si můžete přečíst v předchozím mailu - ZDE.
 
Minulý týden jsem Vám také sestavila jejich kolekci BEST OF... ZLOMEK & VÁVRA za 1090 Kč. V textu kolekce najdete více informací o jednotlivých vínech. Důležité je ale zmínit, že ještě dnes a zítra můžete získat lahev Chardonnay 2009 výběr z cibéb ZDARMA, pokud bude Vaše objednávka (obsahující tuto kolekci) desátou v pořadí. 
 
 
 
Na zdraví a na léto Vám připíjí,
 
 
Veronika z Víno-klubu
 
 
 
   

K odběru tohoto informačního e-mailu jste se přihlásili na stránkách www.vino-klub.cz nebo jste nám dali svolení při některé z našich marketingových akcí. Pomocí něj Vás informujeme o novinkách a zajímavých akcích v našem internetovém obchodě.

Respektujeme zákony a Vaše soukromí a proto pokud nechcete nadále tyto informace dostávat, můžete se jednoduše z odběru odhlásit.

Pokud máte problém se čtením tohoto mailu, klikněte zde