www.vino-klub.cz    info@vino-klub.cz  

Vážení přátelé ve víně,

moc Vám děkujeme za nádherné narozeniny!
Za všechny Vaše srdečné gratulace, krásné květiny a milé dary. Také Vám děkujeme za všechny Vaše narozeninové objednávky, které se budeme snažit co nejrychleji vyřídit, ale předem prosíme o Vaši shovívavost, protože je toho opravdu hodně :-)


Dnes bych Vás chtěla blíže seznámit s novinkami ze sklepa boršického vinařství Zlomek & Vávra. Včera jsme je totiž společně prezentovali TOP 100 firmám na Žofíně, tak jsem Vám z nich dnes vybrala TOP 6 vín. Všechna vína jsem si předem prochutnala a vybrala si je, ale kolekci bych klidně mohla sestavit jen podle toho, co se nejrychleji vypilo. Hlas lidu :-)


Nejdřív nám došla suchá Rulanda šedá, pak vlajková loď Rulanda bílá a hned potom suchý Ryzlink rýnský. Tyto favority samozřejmě naleznete ve zvýhodněné BEST OF... kolekci. Musím Vás ale upozornit i na skvělého svěžího a ovocného Müllera, kterého jsme do kolekce nenominovali, protože je to taková nedoceňovaná odrůda. Pokud ale hledáte skvělé vínko na prázdninové popíjení, je to můj tajný tip. Já jsem ho popíjela v průběhu celé degustace :-)

Do kolekce jsme ale zařadili rafinovaný Muškát, který má sice ještě trošku zastřenou vůni (je mladý :-), ale v chuti má neuvěřitelně krásné tóny čerstvě natrhaných hroznů. To je přesně to, co já na této odrůdě zbožňuju. Ve víně chutná tak, jako na keři. Navíc není sladký, takže bude příjemným společníkem k pěknému posezení. S klukama jsme se přeli o tom, zda ho pít na začátku nebo na konci degustace, tak nám klidně napište Váš názor. Já bych ho dávala aperitivně, protože je suchý a kořenitý. Aromatikou ale sedí víc na závěr degustace. Tak uvidíte...

Pro podobné příležitosti využijte i růžové cuvée Kristýna, pojmenované podle nejstarší dcery Libora Vávry, tak si dovedete představit, že tam dali to nejlepší. Vyzrálejší Svatovavřinecké rosé, dokonce až ve výběru z hroznů, se suchou Frankovkou, spolu vytvořili osvěžující polosuché jahůdkové víno. Chodili pro něj zejména mladé dámy, i když ne tak mladé jako samotná Kristýnka, ta má zatím 10 let. Její cuvée je ideálním pitím k bazénu, hodně ho vychlaďte a večer už Vám nic nepokazí...

Na závěr jsme vybrali královskou odrůdu Chardonnay. Není postaveno na primární aromatice, tzn. že není prvoplánové, je spíše tělnatější, a tak se dobře pije k jídlu, dokonce i k masitějším pokrmům. Sečteno a podtrženo, tohle je aktuální BEST OF... ZLOMEK & VÁVRA za 1090 Kč.

Navíc můžete získat lahev ZDARMA, a to: Chardonnay 2009 výběr z cibéb v hodnotě 429 Kč.
Tu přidáme k 1., 11., 21. atd. objednávce, která bude obsahovat alespoň jednu kolekci BEST OF... ZLOMEK & VÁVRA při objednání do úterý 26. 6. 2012.

 

PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ - VYFOŤTE SE SE ZLOMKEM A VÁVROU

Vyhlašujeme prázdninovou soutěž se Zlomkem a Vávrou. Vemte si Zlomka a Vávru na dovolenou a vyfoťte se s ním nebo s nimi osobně nebo jen lahve s krajinkou a napište nám, odkud to je. My všechny fotky nahrajeme do alba na našem facebooku nazvaného ZaV NA PRÁZDNINÁCH 2012. Vyhraje ta fotka, která bude mít nejvíc palců. Soutěž potvrvá do 1. 9. 2012, tzn. do této doby můžete posílat fotografie a dávat jim palce.

Vítěz získá karton Rulandských bílých, což je vlajková loď z Boršic. 2x Rulandské bílé 2011 pozdní sběr, 3x Rulandské bílé 2011 výběr z hroznů a 1x Rulandské bílé 2007 pozdní sběr, což je památná lahev, které je už jen 13 ks a stojí 959 Kč. Byla to druhá nejlepší Rulanda na Valtických vinných trzích, TOP víno Slovácka a získala asi 7 dalších medailí.


Já jsem se včera na Žofíně vyfotila zatím jen s Vávrou, protože Zlomek nás fotil, ale nebojte, já nesoutěžím :-)


Přikládám ale i ukázku pozdravu ze Sardinie. Invenci a kreativě ale meze neklademe a těšíme se na Vaše výtvory!

 

P.S. Do portfolia nám přibylo Vinařství Hanzel z Miroslavi. Celou nabídku najdete na adrese: www.vino-klub.cz/hanzel

 

Na zdraví zdraví,

Veronika z Víno-klubu


K odběru tohoto informačního e-mailu jste se přihlásili na stránkách www.vino-klub.cz nebo jste nám dali svolení při některé z našich marketingových akcí. Pomocí něj Vás informujeme o novinkách a zajímavých akcích v našem internetovém obchodě.

Respektujeme zákony a Vaše soukromí a proto pokud nechcete nadále tyto informace dostávat, můžete se jednoduše z odběru odhlásit.

Pokud máte problém se čtením tohoto mailu, klikněte zde