PRAHA 1 - | PO - ČT | 9-21 HODIN | PÁ | 9-19 HODIN

CHÝNĚ - | PO - PÁ | 8-15:30 HODIN

BRNO - | PO - PÁ | 15-20 HODIN

Odrůdy
VÍNA (4509) KOLEKCE (3) ALKOHOL POCHUTINY DEGUSTACE

VŠECHNY AKCE KTERÉ U NÁS CHYSTÁME

VINOMAT
 

Letní pití

Ideální kolekce vín na chatu, na piknik nebo na dovolenou - BEZ VÝVRTKY

Tato kolekce vín Vás osvěží, potěší a má ještě další výhodu, nebudete k ní potřebovat otvírák. Všechna vína mají šroubovací uzávěr, takže je stačí jen vychladit a vzít sebou.

GREEN - Veltlínské zelené Ryzlink rýnský - pozdní sběr - U Boží muky Estrella Frizzante - lehce perlivé polosladké víno z Muškátu Zweigeltrebe rosé - Nové vinohrady ROSECCO2 - Svatovavřinecké rosé Robert Mondavi - Twin Oaks Zinfandel
Víno
Katalogové číslo: 161
Cena za kolekci: 999 Kč nebo 3 330 korků
Zisk korků za balení: 29

VYPRODÁNO

OBSAH KRABICE

 • ČR - ARTE VINI - GREEN - Veltlínské zelené, 2011
  V chuti velmi mladé víno s vyšší kyselinkou a nižším obsahem alkoholu. Víno působí velmi harmonickým dojmem se středně dlouhým závěrem. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (70)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Volařík - Ryzlink rýnský - pozdní sběr - U Boží muky, 2011
  Weinparade Poysdorf - zlatá medaile

  Ryzlink rýnský ročníku 2011 se projevuje ve vůni až neuvěřitelně bohatou aromatikou, mísí se žlutá broskev a meruňka s grepovým podtónem. Chuť je opět plná, příjemně broskvová s kombinací citrusového ovoce a minerálu. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (108)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • - Estrella Frizzante - lehce perlivé polosladké víno z Muškátu,
  Víno vyrobené z odrůd: 60% Muškát z Alexandrie a 40% Viura. Lehce perlivé (frizzante), polosladké, se šroubovým uzávěrem. Osvěžující nápoj jen s 8% alkoholu. Polosladké.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (117)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Krásná hora - Zweigeltrebe rosé - Nové vinohrady, 2011
  Rosé s teplým odstínem staro-růžové barvy. V prvním dotyku smetanovo-jahodové vyvíjející se k tónum bylin a propolisu. Výrazná harmonická kyselinka s podržením smetanovo-ovocitých tónů.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdičkaNevyplněná hvězdička (41)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Nové Vinařství - ROSECCO2 - Svatovavřinecké rosé, 2010
  Jemně perlivé a polosladké růžové víno, vyrobené metodou frizzante z odrůdy Svatovavřinecké. Ve vůni ucítíte ovoce (jahůdky a maliny). Chuť je díky bublinkám svěží. Dobře vychlaďte! Polosladké.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (175)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • - Robert Mondavi - Twin Oaks Zinfandel, 2011
  Víno tmavě purpurové a červené barvy s aroma lesních plodů a kořenitou vůní dubu. Středně mohutná stavba chuti ovoce s černými bobulemi doznívá v příjemně dlouhém závěru.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (116)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 

Kolekci LETNÍ PITÍ


V posledních týdnech mě několik kamarádů oslovilo s tím, abych jim vybrala vína, která si sebou budou moci vzít na chatu, na dovolenou, ke známým..., prostě tam, kam jedou relaxovat. Nechtějí nad nimi moc přemýšlet, nechtějí k nim většinou ani nic jíst, chtějí si sednout na terasu, k bazénu nebo pod strom a pomalu popíjet, ať už sami nebo s přáteli.

Když jsem si představila bojové vinařské podmínky v některých ubytovacích zařízeních, tak mě navíc napadlo, že nebude špatné, když budou mít všechna vína šroubovací uzávěr. Tím pádem odpadá starost o vývrtku - nemusíte ji hledat, nosit, ani se s ní nemusíte seznamovat a trápit. U této kolekce ji prostě nebudete potřebovat. Lahve vychladíte a vložíte do piknikového koše, golfového bagu nebo si je v ruce přenesete pod svou oblíbenou lípu.

Pokud neplánujete relax, sport nebo lenošení v přírodě, ale na terase mrazákem vybaveného domu, doporučujeme Vám zvážit chladící karafu z německé sklárny EISCH. Umělý led uchováváte v mrazáku a v případě potřeby jej umístíte do skleničky pod karafu. Díky tomu bude víno i v horku krásně vychlazené, a to po celou dobu konzumace.

Dekantér - Eisch 766/1.5 - Cooling & No Drop dekantér - za 2900 Kč (cena včetně umělého ledu).

Co v kolekci LETNÍ PITÍ naleznete?


Svěží a ovocné Veltlínské zelené nazvané jednoduše Green. Dále pak meruňkový Ryzlink rýnský od Vinaře roku - Volaříka. Hrozny tohoto Rýňáčku prošly mrazem, čímž vzniklo koncentrovanější víno s meruňkovou chutí, kterou na patře ucítíte hodně dlouho. Má jen 2,2 g zbytkového cukru, i když to tak nepůsobí. Osvěží Vás, pobaví, ale neunaví. Třetím bílým je muškátově laděné lehce perlivé a lehce nasládlé španělské víno Estrella, které má jen 8% alkoholu, a nejen proto se pije skoro samo.

Zastoupena jsou i dvě růžová, jedno suché z odrůdy Zweigeltrebe a jedno polosladké z odrůdy Svatovavřinecké.

Zweigeltrebe rosé je z vinařství Krásná hora a ti nás také naučili jejich letní drink. Lžička bezinkového sirupu, ideálně domácího (dostali jsme ho od nich k narozeninám, děkujeme!), led a nakonec toto roséčko, které už stihlo získat zlatou medaili v soutěži Prague Wine Trophy. Druhým růžovým exemplářem je Rosecco z Nového Vinařství. Je sice trochu nasládlé, ale bublinky a dokonalé vychlazení (tak na 12°C) Vám způsobí závislost.

Kdyby Vám tato kolekce vydržela celý den nebo pobyt a dostali byste se až k táboráku nebo grilování, doporučuji jedno noční červené víno, které se hodí k masu. Je to kalifornská národní odrůda Zinfandel, bez které si Američani grilování ani nedovedou představit. Je nádherně sametový a ovocný. Můžete ho klidně pít i bez masa...

Celkově je to taková krásná dovolenková relaxační kolekce :-) 
Mohlo by Vám také chutnat
 

DISKUZE K VÍNU

 
 

Nebyly nalezeny příspěvky k vybranému zboží!

PŘIDAT NÁZOR


Vkládat příspěvky do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.

GoPay

Vyrobil: Zengon s.r.o.

Víno-klub.cz, s.r.o.  Benediktská 3,  110 00 Praha 1     Objednávky a zákaznická linka: + 420 724 239 045