PRAHA 1PO - PÁ | 9 - 21 hod  | SO - NE | 11 - 17 hod

CHÝNĚPO - PÁ | 8 - 17 hod

BRNO PO - PÁ | 15 - 20 hod 

Odrůdy
VÍNA (2535) KOLEKCE (68) ALKOHOL POCHUTINY DEGUSTACE

VŠECHNY AKCE KTERÉ U NÁS CHYSTÁME

VINOMAT
 

KPZ - krabice poslední záchrany

Vína, která zachrání rodinnou pohodu

Už se vám jistě stalo, že jste doma byli v situaci, kdy jste zrovna neměli po ruce adekvátní lahev vína. My jsme na rozsáhlém vzorku všech zaměstnanců Víno-klubu vyzkoumali a identifikovali nejčastější modelové situace, kdy v domácnostech dochází ke kritickému nedostatku vína. Čtěte níže...

Standard Line - Ryzlink vlašský - jakostní Richard Schmitt - Riesling Classic - trocken Graham´s - Ruby - portské Cuvée LOVE 69 Šilink - perlivé víno - brut - 0,75 l Montenero - Primitivo
Víno
Katalogové číslo: BOX-57996
Cena za kolekci: 1 199 Kč nebo 3 624 korků
Zisk korků za balení: 36

VYPRODÁNO

OBSAH KRABICE

 • ČR - Mikrosvín - Standard Line - Ryzlink vlašský - jakostní, 2017
  Víno barvy poledního slunce Vás jistě oslní. Jako ve velkých Ryzlincích vlašských i zde můžete najít typické pálavské rysy. Ve vůni najdete oříšky ve spojení s medem. V chuti potom najdete štavnatost mladého vína s lehkou minerální strukturou. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (3)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • NĚM - Richard Schmitt - Riesling Classic - trocken, 2017
  Tomuto jsme říkali meruňkový. Je ještě mladý a suchý, ale na patře Vám krásně vyrýsuje sušené meruňkové tóny. V chuti nám trochu připomíná bonbony Lipo. Pro lepší zapamatování jeho meruňkových tónů použijte pomůcku - má i meruňkovou záklopku korku. Suché
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička (10)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • POR - Graham´s - Ruby - portské,
  Portské s plným tělem a hlubokou rubínovou barvou a intenzivní bouquet.. Graham’s Ruby je portské pro každodenní pití. Rubínová barva se snoubí s vůněmi zralého červeného ovoce, ostružin a borůvek. Sladké.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (49)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Nové Vinařství - Cuvée LOVE 69, 2017
  Víno s příjemnou, výraznou sladce květinovou aromatikou, v chuti připomíná citrusové plody. Víno je určenou pro romantický večer ve dvou. Polosladké.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (4)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Šilinek Jiří - Šilink - perlivé víno - brut - 0,75 l,
  Bílé perlivé víno. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (70)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ITA - Montenero - Primitivo, 2016

  Víno s aroma švestek, anýzu, skořice a vanilky. Intenzivní chuť lékořice, ostružin, tmavé čokolády a třešní. Na patře se projeví příjemná kyselinka doplněná vanilkovými tóny.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (21)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 

KPZ - krabice poslední záchrany


Určitě se Vám již stalo, že jste se doma ocitli v situaci, kdy jste zrovna neměli po ruce adekvátní lahev vína. My jsme na rozsáhlém (!) vzorku všech zaměstnanců Víno-klubu vyzkoumali a identifikovali nejčastější modelové situace, kdy v domácnostech dochází ke kritickému nedostatku vína.

Naším řešením je mít po ruce KPZ - Krabici poslední záchrany - takovou plnoletou sestru skautsko-pionýrské KáPéZetky, ve které najdete šest speciálně vybraných vín pro následující nečekané situace:

Situace 1/ Nečekaná, vína ne-znalá, návštěva. (typický zástupce: tchýně; právě plnoletý nový přítel dcery; instalatér, na něhož se zřítil váš bojler)

- zde chcete nabídnout lehké, levné, bílé, suché víno, přitom by mělo chutnat o několik tříd lépe, než na kterou je Vaše návštěva pravděpodobně zvyklá…Volíme jednoznačně Ryzlink vlašský ročníku 2016 z vinařství Mikrosvín, který splňuje výše uvedené parametry včetně skvělého poměru ceny a výkonu.

Situace 2/ Nečekaná, vína-znalá, návštěva. Vy sami svou znalostí vína potřebujete na tuto návštěvu zapůsobit (typický zástupce: váš šéf; mladík žádající o ruku dcery; zbohatlý spolužák)

Na návštěvu uděláte dojem i svými geografickými znalostmi, pokud se zmíníte, že na Mosele bývají Rýňáky typicky trochu sladší a ve Pfalzu zase sušší. 

Situace 3/ Na usmířenou. V našem zkoumání jsme dospěli k závěru, že nejčastější nečekané domácí popíjení vína bývá na usmířenou (typické příklady: zapomenuté výročí svatby, seznámení, narozenin; pozdní příchod domů; rychlý odchod z domu)

- tuto lahev budete pít ve dvou, proto je třeba, aby víno mělo dost alkoholu, aby došlo k žádoucímu ovínění... A taky aby ve víně bylo trochu cukru, protože cukr má blahodárné účinky na nervy.

- vybrali jsme Vám proto Portské, které nemusíte vypít hned na posezení. Vydrží Vám otevřené i delší dobu, takže se můžete usmiřovat dle libosti.

Situace 4/ Na splín. Pokud se vám nepodařilo využít předchozí lahev na usmířenou, budete asi brzy potřebovat lahev na přicházející splín. Tuto lahev budete pít určitě sami a určitě ji nakonec dopijete. Proto je ze zdravotních důvodů nutné, aby měla málo alkoholu a snadno se pila.
  
Situace 5/ Na oslavu. Máte-li to štěstí, že Vám výročí svatby po ránu připomene tchýně SMSkou, stačí abyste vytáhli bublinky. (Pozor, opakujeme: při zapomenutém výročí se otevírá lahev na usmířenou!) Lahev bublinek z vinařství Šilinek mějte z preventivních důvodů vždy vychlazenou.

Situace 6/ Kdy se hodí červené: červené víno působí obecně slavnostněji než bílé, proto nám lahev červeného pokryje mnoho dalších důvodů k pití vína:

1. hodí se jako další lahev po vypití všech výše zmíněných
2. hodí se i v případě, když Vás sousedi přes plot pozvou nečekaně na grilovačku (nakoupili moc masa...)
3. určitě se hodí i na rozloučenou (ať se loučíte ve dvou nebo jste na loučení zůstali sami. V tomto případě zkuste nejdříve otevřít lahev na splín. Pokud bude loučení náročné, bude se ale stejně muset přepít i červeným...)

K těmto situacím si otevřete italské Primitivo, které má plnou, sametově ovocnou chuť s tóny třešní, koření a čokolády.

Pokud budete mít těchto šest vín po ruce, zaručeně vás žádná návštěva nepřekvapí!  
Mohlo by Vám také chutnat
 

DISKUZE K VÍNU

 
 

Nebyly nalezeny příspěvky k vybranému zboží!

PŘIDAT NÁZOR


Vkládat příspěvky do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.

GoPay

Vyrobil: Zengon s.r.o.

Víno-klub.cz, s.r.o.  Benediktská 3,  110 00 Praha 1     Objednávky a zákaznická linka: + 420 724 239 045

 

.....Nejlepší moravská červená všech dob

......VÁNOCE V KRABICI 2018 - perlivé

SILVESTR V KRABICI 2018