PRAHA 1 - | po - pá | 10-18 hodin

CHÝNĚ - | PO - PÁ | 8-15:30 HODIN

BRNO - | PO - PÁ | 15-20 HODIN

Odrůdy
VÍNA (4295) KOLEKCE (20) ALKOHOL POCHUTINY DEGUSTACE

VŠECHNY AKCE KTERÉ U NÁS CHYSTÁME

VINOMAT
 

KARANTÉNNÍ ČERVENÁ II

Ihned k odběru: 162 ks

Pojďme si to udělat hezký...

Píšete si o ni, tak jsme vám ji připravili. Máme pro vás ČERVENOU kolekci našich nejlepších exkluzivních vín, která vás doma potěší v chuti i ve vůni a najdete je jen u nás.

Casa Solar - Tempranillo - Vino de la Tierra de Castilla Ogier - Cotes du Rhone - Gentilhomme Finca Bacara - Time Waits For No One - DO Jumilla Casa Giona - Valpolicella Ripasso - Superiore Woodhaven - Cabernet Sauvignon Varvaglione - V2 Primitivo del Salento IGP
Víno
Katalogové číslo: BOX-1113
Cena za kolekci: 1 299 Kč nebo 4 185 korků
Zisk korků za balení: 41

OBSAH KRABICE

 • ŠPA - Casa Solar - Tempranillo - Vino de la Tierra de Castilla, 2017
  Víno rubínové třešňové barvy. S výraznou vůní černého rybízu a zralé švestky. V chuti dobře stavěné, s poměrně dlouhou dochutí. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdičkaNevyplněná hvězdička (14)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • FRA - Ogier - Cotes du Rhone - Gentilhomme, 2018
  Ve vůni i v chuti cítíme zralé ostružiny a nádech koření. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (2)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ŠPA - Finca Bacara - Time Waits For No One - DO Jumilla, 2018
  Víno zaujme čistou, jemnou barvou s fialovými odlesky. Ve vůni silné a intenzivní, zralé ovoce, propletené s dubovými tóny. V chuti vyvážené, kulaté a mírně kořenité. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (16)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ITA - Casa Giona - Valpolicella Ripasso - Superiore, 2016
  Víno intenzivní rubínové barvy. Ve vůni je pikantní s třešňovými tóny a tóny lesních plodů. V chuti je víno plné, velmi ovocné, elegantní a stále mladé, ale již velmi dobře vyvážené, s typickými tóny lesních plodů. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (2)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • - Woodhaven - Cabernet Sauvignon, 2017
  Víno velmi jemné vůně fíků a černých třešní s tóny cedru. V chuti ucítíme švestky, ostružiny a černý rybíz, mírně zvýrazněné dubovými tóny. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (4)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ITA - Varvaglione - V2 Primitivo del Salento IGP, 2017
  Barva vína je krásně hluboká rubínová. Ve vůni zralé švestky, vanilka a nádech koření. V chuti hladké, ovocné, s výraznou chutí třešní, malin a kakaa. Víno je mírné, bez čiré kyselosti nebo tříslovin. Polosuché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (11)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 

Cesta kolem světa... během šesti lahví

Stejně jako u bílé karanténní kolekce se spolu teď proletíme po smyslových vjemech světa, i když naše tělesná stránka zůstane doma v antivirovém bezpečí.

Začneme v Rakousku in unserem geliebten vinařství Weinwurms v Dobermannsdorfu. Ochutnáme tam temně červené Zweigeltrebe s chutí třešní a plodů rakouských lesů.

S velkým rozběhem skočíme rovnou do horkého Španělska do apelace Jumilla DO. Víno TIME WAITS FOR NO ONE (Čas na nikoho nečeká) nás povzbuzuje k tomu, abychom žili přítomností a vychutnávali si každou chvíli. Co jiného nám také v této době pomůže uchovat si zdravý rozum, že?

Po cestě zpátky se stavíme ve Francii v oblasti Chateauneuf-du-Pape, kde nás svými ostružinovými tóny pozdraví Pán (Gentilhomme) z vinařství Ogiers.

Tradiční metodou Ripasso vyrobená Valpolicella nás poté v Itálii zaplaví elegantní chutí plnou červených bobulí stejně jako mořské vlny během každoročních záplav benátského Náměstí Svatého Marka.

S odlivem přeplujeme rovnou několik oceánů světa a přistaneme v Kalifornii, kde na nás čeká naše exkluzivní novinka v podobě Cabernetu Sauvignon z vinařství Woodhaven. Obdivujme, jak starou evropskou odrůdu uchopily ruce a důvtip novosvětského vinaře.

A nakonec se vraťme zpátky na Starý kontinent, znovu do Itálie, a přechutnejme si vámi tolik oblíbené Primitivo v polosuchém provedení (to na závěr můžou i zarytí milovníci suchých vín). V chuti třešně, koření a kakao nás zavede do hlubokého snu o brzkém konci karantény, kdy se zase budeme smět rozletět do světa a zažít na vlastní kůži, co jsme právě pouze ochutnali ;-) 
Mohlo by Vám také chutnat
 

DISKUZE K VÍNU

 
 

Nebyly nalezeny příspěvky k vybranému zboží!

PŘIDAT NÁZOR


Vkládat příspěvky do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.

GoPay

Vyrobil: Zengon s.r.o.

Víno-klub.cz, s.r.o.  Benediktská 3,  110 00 Praha 1     Objednávky a zákaznická linka: + 420 724 239 045