PRAHA 1 - po tel. dohodě - 724 239 045

CHÝNĚ - | PO - PÁ | 8-15:30 HODIN

BRNO - po tel. dohodě - 606 671 881

Odrůdy
VÍNA (4422) KOLEKCE (8) ALKOHOL POCHUTINY DEGUSTACE

VŠECHNY AKCE KTERÉ U NÁS CHYSTÁME

VINOMAT
 

.HORT ROSÉ 2019 mini-mix (3 lahve)

Degustační minikolekce letošních Hortových roséček

Poprvé v historii Víno-klubu jsme kvůli protivirovým opatřením v tradičním termínu 21.3. (na Radkův svátek ;-) neuváděli nový ročník růžových vín Jirky Horta a také jsme bohužel museli přesunout obě jeho plánované degustace na neurčito.

Lékem na pravděpodobnou karanténní trudnomyslnost vám budiž online uvedení Hortovy růžové kolekce.

Franceska rosé Merlot rosé - pozdní sběr - Lampelberg Pinot Noir rosé
Víno
Katalogové číslo: BOX-5644
Cena za kolekci: 759 Kč nebo 2 372 korků
Zisk korků za balení: 22

OBSAH KRABICE

 • ČR - Hort - Franceska rosé, 2019
  Velmi stylové růžové víno. Jeho vůně se pozvolna uvolňuje v tóninách čerstvých třešních, které nepozorovaně přechází do chuti. Víno je lehké, s příjemnou kyselinou. Suché.
  nehodnoceno (0)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Hort - Merlot rosé - pozdní sběr - Lampelberg, 2019
  Barva vína je sytě růžová. Voní příjemně nasládle po čerstvých malinách. Rosé působí pevným, lahodným a svěžím dojmem. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička (1)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Hort - Pinot Noir rosé, 2019
  Růžová barva vína hraje rovněž odstíny meruňkové. Ve vůni najdete čerstvé třešně a lesní jahody, které také kouzelně přecházejí do chuti. Suché.
  nehodnoceno (0)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 

Nejprve vám přinášíme kratičkou ochutnávku v dnes aktuálním formátu ONLINE DEGUSTACEJako obvykle vám nabízíme ustálenou a léty prověřenou trojici růžových vín:

FRANCESKA - jarní šťavnaté rosé, cuvée Frankovky a Zweigeltrebe, třešňová ve vůni, v chuti šťavnatě ovocná s tóny kompotovaných třešní

MERLOT - neplánovanou redukci hroznů na vinici provedli neškolení a nezvaní gastarbajtři (srnky), proto je toto růžové víno nejkoncentrovanější a nejbohatší v chuti. Na Merlot má až nečekaně intenzivní tóny černého rybízu, malin a ostružin. Ze všech růžových vín má nejvyváženější poměr cukru a kyselin. Vzhledem k výše uvedenému hrozí Merlotu nejrychlejší vyprodání.

PINOT NOIR - je velmi, ale velmi (až gastronomicky) suché rosé s velkým archivačním potenciálem. Buď si ho tedy dejte k jídlu (třeba k panence) nebo do sklepa, odkud si ho vyneste až bude Babí léto.

Hortova růžová vína jsou uzavřena skleněnými uzávěry (vinoloky z Jablonce), proto jsou déle svěží, ovocnější a mohou být konzervována menším množstvím síry. Rovnice míň cukru, míň kyselin a míň síry říká, že tato vína jsou celkově zdravější a méně zatěžují náš organismus. To, že i skvěle chutnají, už u Jirky Horta bereme jako samozřejmost!

P. S. Pamatujte i v karanténě:

Dle studie publikované v Journals of Gerontology jsou páry, které spolu pijí víno, šťastnější a manželství jim vydrží delší dobu. 
Mohlo by Vám také chutnat
 

DISKUZE K VÍNU

 
 

Nebyly nalezeny příspěvky k vybranému zboží!

PŘIDAT NÁZOR


Vkládat příspěvky do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.

GoPay

Vyrobil: Zengon s.r.o.

Víno-klub.cz, s.r.o.  Benediktská 3,  110 00 Praha 1     Objednávky a zákaznická linka: + 420 724 239 045