PRAHA 1 -  | PO - ČT  | 9 hod - 21 hod | PÁ | 9 hod - 19 hod

CHÝNĚ -   | PO - PÁ | 8 hod - 15 hod

BRNO -  | PO - PÁ | 15 hod - 20 hod

Odrůdy
VÍNA (2864) KOLEKCE (20) ALKOHOL POCHUTINY DEGUSTACE

VŠECHNY AKCE KTERÉ U NÁS CHYSTÁME

VINOMAT
 

Bylinné víno - ERASMUS - Nápoj lásky, suché, červené víno
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička 4,25 (4)

Bylinné víno - ERASMUS - Nápoj lásky

VYPRODÁNO

Nápoj lásky - Vinný mok s léčivými bylinami na osvěžení tělesných štáv a bystrosti ducha. Má pozitivní vliv na sexuální aktivitu. Určeno pro muže i ženy.

Skládá se ze suchého vína, macerátu z bylin, koření a včelího medu. Má 12,4 % alkoholu.

Víno bylo od pradávna používáno jako léčivý nápoj (na chudokrevnost nebo proti bolení hlavy). Je považováno za jediný alkoholický nápoj s pozitivní energií a je vhodné coby médium pro přenos zdraví prospěšných látek z vymacerovaných bylin.

Vinařství Sanct Georgen´s wein svými produkty navazuje na středověký recept nalezený v rodinné latinsky psané bibli ze 16. století. Při zachování původní receptury a na čas náročném biodynamickém způsobu výroby produkuje ve velmi limitovaném množství tři typy nápojů: Elixír zdraví, Elixír štěstí a Elixír lásky. Vína lze koupit jednotlivě, v kolekci nebo v dárkovém balení.

Tento nápoj je vyroben macerací (vyluhováním) minimálně devíti druhů léčivých bylin, které jsou do vína vmíchávány minimálně třikrát denně po dobu 28 dní od úplňku do úplňku. Byliny se ve víně louhují ve lněných sáčcích zatížených horskými krystaly. Po ukončení fáze míchání se do vína v přesně určených dnech přidává akátový med, který jako jediný druh medu nikdy neztuhne.

Bylinná vína byla vyvinuta hlavně kvůli prevenci. V minulosti se totiž lékařům platilo jen za to, že člověka udrželi zdravým. Jen zdraví jedinci totiž mohli pracovat a dovolit si platit doktora ;-)

Doporučené dávkování pro prevenci je 2 dcl bylinného vína denně.

Bylinná vína Vám jinak po otevření vydrží v ledničce zašpuntovaná i bez vakua klidně i měsíc. To se hodí, kdybyste kůru nebrali pravidelně, nebo byste léčivé nápoje střídali.

Pro macerát byla použita vína ve středověku pravděpodobně dostupných odrůd - Ryzlinku rýnského a Frankovky. Dnešní vína byla vyrobena konvenčně (moderně) avšak s důrazem na nižší obsah síry. V těchto bylinných nápojích však víno působí jen jako nosič zdraví prospěšných látek, takže odrůdu byste v nich hledali jen těžko. Jednoznačně v nich převažuje chuť bylin, jejichž složení je ale přísně tajné.

Země původu: Česká republika
Katalogové číslo: BYL.000
Výrobce: SANCT GEORGEN
Kód zboží: BYL.000
Odrůda:
Barva vína: červené
Typ: Tiché
Obsah cukru: Suché
Obsah alkoholu: Standardní obsah alkoholu - do 12,5 % obj.
Přívlastek:
Objem: 0,75 l
Mohlo by Vám také chutnat
 

DISKUZE K VÍNU

 
 

Nebyly nalezeny příspěvky k vybranému zboží!

PŘIDAT NÁZOR


Vkládat příspěvky do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.

GoPay

Vyrobil: Zengon s.r.o.

Víno-klub.cz, s.r.o.  Benediktská 3,  110 00 Praha 1     Objednávky a zákaznická linka: + 420 724 239 045