PRAHA 1 -  | PO - PÁ  | 9 hod - 21 hod 

CHÝNĚ -   | PO - PÁ| 8 hod - 16 hod 

BRNO - | PO - PÁ | 15 hod - 21 hod 

Odrůdy
VÍNA (2626) KOLEKCE (59) ALKOHOL POCHUTINY DEGUSTACE

VŠECHNY AKCE KTERÉ U NÁS CHYSTÁME

VINOMAT
 

Best of... NOVÉ VINAŘSTVÍ

Výběr aktuálně nejoblíbenějších vín z Nového Vinařství

Koupí tohoto výběru (spolu s Best of... Reisten a Špalek) se dostanete do soutěže o VÍKEND LGL v termínu 2. - 4. září 2011, což je nabitý all-inclusive víkend v Reistenu, Novém Vinařství a u Špalků.

Cépage - Ryzlink rýnský Cépage - Chardonnay - jakostní - suché Cépage - Rulandské šedé - polosuché Cépage - Muškát Ottonel Cépage - Cabernet Sauvignon rosé ROSECCO2 - Svatovavřinecké rosé
Víno
Katalogové číslo: 059.10
Cena za kolekci: 1 111 Kč nebo 3 703 korků
Zisk korků za balení: 32

VYPRODÁNO

OBSAH KRABICE

 • ČR - Nové Vinařství - Cépage - Ryzlink rýnský, 2008
  Zelenožluté víno s vůní zralé meruňky a květin. Chuť je též silně meruňková až minerální.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (70)
  82  
  (objem: 0,75 l)
   
 • ČR - Nové Vinařství - Cépage - Chardonnay - jakostní - suché, 2010
  Žlutozelené víno s vůní a chutí žlutého ovoce. Chuť je odrůdově typická. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (11)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Nové Vinařství - Cépage - Rulandské šedé - polosuché, 2010
  Víno zlatožluté barvy, nazrálé pomerančově medové vůně. Plnost v chuti je tvořena mírným zbytkovým cukrem a harmonickou kyselinou. Polosuché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (16)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Nové Vinařství - Cépage - Muškát Ottonel, 2010
  Víno světle žluté barvy, s výraznou muškátovou až ovocnou vůní. Chuť je odrůdově typická, výrazná, příjemně sladká. Polosuché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (22)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Nové Vinařství - Cépage - Cabernet Sauvignon rosé, 2010
  Víno lososové barvy s vůní černého rybízu a výraznou cabernetovou chutí s vyváženým obsahem cukrů a kyselin. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (22)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - Nové Vinařství - ROSECCO2 - Svatovavřinecké rosé, 2010
  Jemně perlivé a polosladké růžové víno, vyrobené metodou frizzante z odrůdy Svatovavřinecké. Ve vůni ucítíte ovoce (jahůdky a maliny). Chuť je díky bublinkám svěží. Dobře vychlaďte! Polosladké.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (175)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 

PROGRAM ZÁJEZDU - 2. - 4. září 2011


Pátek - příjezd do Pavlova, prohlídka vinařství a sklepa REISTEN, večeře formou slowfoodu s víny LGL (Reisten, Nové Vinařství, Špalkovi) Sobota - snídaně, přesun autobusem do Drnholce, prohlídka vinic Nového Vinařství, oběd v hotelu Drnholec, prohlídka a degustace v Novém Vinařství. Přesun autobusem do Nového Šladorfu, prohlídka vinic, večer posezení a degustace u Špalků, cimbálka atd. Přesun na noc do Pavlova
Neděle - snídaně, individuální procházka po Pavlově s výkladem o vinicích (vinařská naučná stezka), historii atd. Odjezd domů.

Doprava mezi Pavlovem a ostatními místy zajištěna autobusem.

V ceně víkendu je - 2x ubytování v Hotelu Pavlov se snídaní, 3x degustace ve vinařstvích (Reisten, Nové Vinařství, Špalkovi), páteční večeře v Pavlově, sobotní oběd v Drnholci, sobotní večeře v Šaldorfu, láhev cuveé LGL pro každého, autobusová doprava.

LOSOVÁNÍ O ZÁJEZDY V CELKOVÉ HODNOTĚ 31.920 Kč


Za nákup 3 krabic Best of... z každého zúčastněného vinařství: Reisten, Nové Vinařství, Špalkovi - se dostanete 1x do osudí.
Čím víc trojic nasbíráte, tím víckrát se v osudí octnete. Losovat budeme 10.8.2011 v 10:00 hod.

Hrajeme o:
1. místo - ZDARMA zájezd pro 4 osoby (v apartmánu) - v hodnotě 15.960 Kč
2. místo - ZDARMA zájezd pro 2 osoby (v apartmánu) - v hodnotě 7.980 Kč
3. místo - ZDARMA zájezd pro 2 osoby (v dvoulůžkovém pokoji) - v hodnotě 7.980 Kč

PŘIHLÁŠKY NA ZÁJEZD - 3990 Kč/ OSOBA


Na tento zážitky a vínem nabitý zájezd se můžete i závaně přihlásit. V případě, že Vás následně vylosujeme, vrátíme Vám zálohu a pojedete i s partnerem zcela ZDARMA. Váš zájem o tento zájezd nám prosím napište na email: info@vino-klub.cz

O NOVÉM VINAŘSTVÍ


Sídlí v obci Drnholec u vinice s vypovídajícím názvem Slunečný vrch. I název Nového Vinařství je dost vypovídající, protože od začátku svého působení v roce 2004 se snaží všechno dělat inovativně, lépe a jinak. Pár příkladů hovoří za vše. Nové Vinařství u nás jako první použilo na lahve skleněné uzávěry. Je také průkopníkem šroubových uzávěrů, které naše konzervativní domácí vinařské publikum nepřijímá moc snadno. Za design lahví a etiket získalo v roce 2007 cenu „Dobrý design“ a „Cenu za manažerský počin roku v oblasti designu“.

Inovativně si také začalo hrát s mícháním odrůd a uvedlo na trh svá cuvée, na která také nebyli milovníci vín dříve zvyklí. Slavným cuvée je například Fantome, bílé víno z modrých odrůd, víno, které skrývá svou pravou tvář. Ke sladšímu Fantomovi z odrůd Cabernet Sauvignon, Rulandské modré a Merlot se loni přidala i sušší Fata morgana (Svatovavřinecké, Frankovka a Rulandské modré). Klasickým svěžím vínem je cuvée Slunečný vrch, bílé víno z tradičních odrůd Veltlínské zelené a Ryzlink vlašský, které společně rostou na vinici Slunečný vrch. Nejoblíbenějším cuvée je asi Larus (z lat. racek), namíchané ze tří odrůd: Tramín červený, Chardonnay a Sauvignon. Je krásně vyvážené, svěží i voňavé, a proto se snadno pije.

Nové Vinařství nevyrábí žádná červená vína. Ze všech svých modrých odrůd vyrábí pouze růžová, nebo výše uvedená bílá cuvée z modrých hroznů, která jsou mezi spotřebiteli známá a velmi oblíbená.

Kromě tichých bílých a růžových vín vyrábí tradiční sekt z netradičních odrůd. Bílý je z Veltlínského zeleného v podobě extra brut a růžový je z Frankovky v podobě brut. Jmenuje se Murmure (z franc. šepot).

Dalším zajímavým produktem je Léger (čti leže: – z franc. lehký) - nízkoalkoholické víno s vyšším obsahem cukru z odrůdy Ryzlink rýnský, správně zvané částečně zkvašený hroznový mošt. Toto je ideální víno pro výrobu střiků. Stačí hodně vychladit a namíchat 1 : 1 s vodou. Nejvýhodněji ho nakoupíte v kolekci nazvané (již od roku 2008): "VÍNO PRO ŘIDIČE".

Úplně nealkoholickými produkty jsou jejich dva odrůdové hroznové mošty. Bílý z odrůdy Ryzlink rýnský a červený z Cabernetu Sauvignonu. Tyto produkty jsou velmi populární nejen u dětí.

Nové Vinařství se do dějin zapsalo ještě jedním prvenstvím. Tím byl smutný fakt, že na konci května roku 2010 celé shořelo a muselo se znovu obnovit, včetně veškeré technologie. Nyní je Nové Vinařství ještě novější, modernější a krásnější. Vše se naštěstí stihlo tak, že se sklizeň ročníku 2010 zpracovávala již v nových prostorách.

Aktuální nabídku vín z Nového Vinařství naleznete na www.vino-klub.cz/novevinarstvi 
Mohlo by Vám také chutnat
 

DISKUZE K VÍNU

 
 

Nebyly nalezeny příspěvky k vybranému zboží!

PŘIDAT NÁZOR


Vkládat příspěvky do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.

GoPay

Vyrobil: Zengon s.r.o.

Víno-klub.cz, s.r.o.  Benediktská 3,  110 00 Praha 1     Objednávky a zákaznická linka: + 420 724 239 045

 

VYPRODEJ

HORT ROSÉ 2018