PRAHA 1 -  | PO - ČT  | 9 hod - 21 hod | PÁ | 9 hod - 19 hod

CHÝNĚ -   | PO - PÁ | 8 hod - 15 hod

BRNO -  | PO - PÁ | 15 hod - 20 hod

Odrůdy
VÍNA (2867) KOLEKCE (20) ALKOHOL POCHUTINY DEGUSTACE

VŠECHNY AKCE KTERÉ U NÁS CHYSTÁME

VINOMAT
 

...Best of... BMVINAŘSTVÍ (s Ledovkou zdarma)

Kolekce vín z oblíbeného tvrdonického vinařství + ZDARMA lahev ledového vína

Balgovo Malé Vinařství - odtud zkráceně BMVinařství - vyhrávat umí ;-) Naučili se to za dob svého předchůdce - vinařství Čebav (zkratka dua Čech-Balga).

Veltlínské zelené - pozdní sběr Rulandské šedé - pozdní sběr Chardonnay - pozdní sběr Tramín červený - výběr z hroznů André rosé - kabinetní Frankovka - výběr z hroznů
Víno
Katalogové číslo: BOX-724
Cena za kolekci: 1 099 Kč nebo 4 836 korků
Zisk korků za balení: 49

VYPRODÁNO

OBSAH KRABICE

 • ČR - BMVinařství - Veltlínské zelené - pozdní sběr, 2016
  Salón vín ČR

  Ovocná vůně po čerstvém ovoci, s tóny bělomasé broskve, manga, kiwi a letního jablíčka je doplněna o příjemnou kořenitou vůni bílého pepře. Chuť je osvěžující s ovocnými tóny po broskvích, tropickém ovoci a květovém medu, s příjemně šťavnatou kyselinkou.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (35)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - BMVinařství - Rulandské šedé - pozdní sběr, 2016
  Festwine - zlatá medaile

  Bohatá vůně je výrazně ovocná s tóny červeného pomeranče a grepu, podpořená o sušenou kůru citrusových plodů. Chuť je velice příjemná svěží se šťavnatou kyselinkou a v dochuti připomínající vyzrálé citrusové plody s nádechem manga a přezrálé máslové hruš
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (19)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - BMVinařství - Chardonnay - pozdní sběr, 2016
  Salón vín ČR

  Víno má žlutou až zelenožlutou barvu. Vůně je intenzivní, harmonická, minerální až křemenná s tóny pomerančového květu. Velmi bohatá chuť s tóny tropického ovoce, kdoulí a moruší. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (29)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - BMVinařství - Tramín červený - výběr z hroznů, 2016
  AWC Vienna - zlatá medaile

  Vůně je čistá, jemně kořenitá, s tóny ananasu, meruňky, lékořice, líčí a šeříku. Chuť je harmonická s ovocnými tóny po mangu, kandovaném ovoci, grapefruitu a papáji a medu, doplněná o svěží kyselinku. Polosuché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (21)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - BMVinařství - André rosé - kabinetní, 2016
  Jarovín Rosé 2017 - Šampion

  Šampion Jarovín 2017 || Barva je jiskrná, oranžovo-jahodová. Svěží ovocná vůně a chuť jsou obohaceny o tóny zralých višní, brusinek a červeného rybízu. Vše je sladěno příjemným zbytkovým cukrem a pikantní kyselinkou. Polosladké.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (26)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • ČR - BMVinařství - Frankovka - výběr z hroznů, 2015
  Festwine - stříbrná medaile

  Vůně je kořenitá, s ovocnými tóny po švestkách, arónii a lesních ostružinách. V chuti se objevují punčové tóny, tóny po višních v čokoládě a perníku s povidly, doplněné o typickou kořenitost, připomínající skořici. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (19)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 

Ve výběru Jana Balgy najdete aktuálně nejlepší tuzemské růžové (tj. Šampiona Jarovínu 2017 - největší specializované soutěže růžových vín u nás), 3 skvělá suchá bílá vína, červenou Frankovku, která pochází ze skvělého ročníku a která zrála v nových sudech, nebo vlajkovou odrůdu vinařství - polosuchý Tramín, který si dovezl zlatou medaili z Vídně.

A jako vánoční, dárkovou, sedmou lahev v kolekci najdete ledovku tedy ledové víno Zweigeltrebe rosé 2011, které získalo zlatou medaili na největší specializované soutěži růžových vín Le Mondial du Rosé ve Francii a kterou také najdete v naší Vánoční kolekci jako doporučovanou lahev k párování s rohlíčky od babičky.

O BMVinařství


BMVinařství je nově vzniklé malé rodinné vinařství, které navazuje na úspěšnou vinařskou historii. Svěží, aromatická a čistá vína rádi nabízí všichni usměvaví členové rodiny Balgovy.

BMVinařství aneb Balgovo malé vinařství pochází z tradiční vinařské i folklórní slovácké obce Tvrdonice. Svá vína pěstuje na 16 hektarech vinic v katastru obce Tvrdonice. Z těchto ročně vyrobí asi 40 000 lahví. Zaměřuje se na odrůdy, kterým se na Slovácku daří nejlépe. V bílých vínech se jedná o tradiční odrůdy jako např. Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Sauvignon, Rulandské šedé, Tramín červený a Muškát moravský, v červených vínech se zde daří odrůdě Zweigeltrebe, Frankovce a Modrému Portugalu, ze kterých Balgovi vyrábí červená i růžová vína.

Filozofie malého vinařství je postavena na respektu k přírodě. Vinice jsou stříhány na jeden tažeň, tak aby bylo přirozeně redukováno množství hroznů. Mezi jednotlivými řádky révy roste tráva, aby uvnitř vinice probíhal přirozený život a koloběh.
Vína jsou zpracovávána moderními postupy a technologiemi, tak aby byla moderní, svěží, aromatická a nekomplikovaná. Vůně, chuť a dobrý poměr kvality a ceny vín z Tvrdonic jistě přispějí ke spokojenosti mnohých zákazníků.

Vína si budete moci ochutnat i na svých cyklistických vyjížďkách na jižní Moravu. Balgův sklep je budován tak, aby se v něm cyklisté osvěžili, poveselili a v nejlepším případě mohli i přespat. Není nad to okusit nefalšovanou podlužáckou pohostinnost na vlastní triko.

Aktuální nabídku vín BMVinařství naleznete na www.vino-klub.cz/bmvinarstvi 
Mohlo by Vám také chutnat
 

DISKUZE K VÍNU

 
 

Nebyly nalezeny příspěvky k vybranému zboží!

PŘIDAT NÁZOR


Vkládat příspěvky do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.

GoPay

Vyrobil: Zengon s.r.o.

Víno-klub.cz, s.r.o.  Benediktská 3,  110 00 Praha 1     Objednávky a zákaznická linka: + 420 724 239 045