PRAHA 1 - | PO - ČT | 9-21 HODIN | PÁ | 9-19 HODIN

CHÝNĚ - | PO - PÁ | 8-15:30 HODIN

BRNO - | PO - PÁ | 15-20 HODIN

Odrůdy
VÍNA (4472) KOLEKCE (3) ALKOHOL POCHUTINY DEGUSTACE

VŠECHNY AKCE KTERÉ U NÁS CHYSTÁME

VINOMAT
 

.BEAUJOLAIS NOUVEAU 2019

Rezervujte si svou kolekci včas - expedujeme od 18.11.2019

Letošní Den B, který se slaví vždy třetí čtvrtek v měsíci listopadu, připadá na nejpozdější možné listopadové datum 21.11. 2019. Předobjednaná vína tedy budeme distribuovat od 18.11.2019, abyste si je stihli vychladit a s úderem půlnoci 20.11.2019 už i ochutnat.

Beaujolais Nouveau - Domaine Romy - Le Mouflet Rouge Beaujolais Nouveau - Domaine Romy - Le Mouflet Rosé Beaujolais Nouveau - Non Filtré - Vieilles Vignes (nefiltrované ze starých keřů) Beaujolais Villages Nouveau - Seconde Nature (bez přídané síry) Beaujolais Villages Nouveau - Chateau des Maladrets Macon Villages Nouveau - Blanc
Víno
Katalogové číslo: BOX-0418
Cena za kolekci: 1 189 Kč nebo 3 764 korků
Zisk korků za balení: 32

VYPRODÁNO

OBSAH KRABICE

 • FRA - Beaujolais Nouveau - Domaine Romy - Le Mouflet Rouge, 2019
  Předprodej! Krásné a nadprůměrné Beaujolais s intenzivní rudou barvou, hebkými tříslovinkami, v chuti šťavnatě ovocné s nádechem koření. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (12)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • FRA - Beaujolais Nouveau - Domaine Romy - Le Mouflet Rosé, 2019
  Předprodej! Výrazné růžové Beaujolais vyrobené 100% z odrůdy Gamay. V nose ucítíte drobné červené bobulové plody. Hodí se ke grilovaným minutkám z bílého masa. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (11)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • FRA - Beaujolais Nouveau - Non Filtré - Vieilles Vignes (nefiltrované ze starých keřů), 2019
  Předprodej! Hrozny nebyly odstopkovány ani pomlety. V kvasných nádobách fermentovaly celé hrozny! Toto víno je nefiltrované, aby Vám ukázalo svou pravou tvář. Případný sediment není závadou. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (14)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • FRA - Beaujolais Villages Nouveau - Seconde Nature (bez přídané síry), 2019
  Předprodej! Hrozny nakvášely na slupkách i se stopkami po dobu 20 dní. Díky této dokonalé extrakci přírodních taninů (tříslovin) víno nepotřebuje konzervovat sírou. Víno je živé, hodně ovocné s tóny sladkého koření. Chuť je hladká a delikátní. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička (16)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • FRA - Beaujolais Villages Nouveau - Chateau des Maladrets, 2019
  Předprodej! Rubínové Beaujolais, které se vyznačuje intenzivní vůní červených a černých bobulových plodů - zejména černého rybízu. Hluboké a elegantní, s pevnou strukturou. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaPůlhvězdička (10)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 • FRA - Macon Villages Nouveau - Blanc, 2019
  Předprodej! Mladé bílé víno z odrůdy Chardonnay. Krásně elegantní, v chuti ovocné (fík, hruška, grapefruit) a ve vůni s tóny bílých květů. Suché.
  HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaNevyplněná hvězdička (9)
   
  (objem: 0,75 l) 
   
 

LETOŠNÍ ROČNÍK 2019


Ročník 2019 navazuje na úspěšnou šňůru skvělých devítkových ročníků. Letošní sklizeň odstartovala až 10. září. Sběrači hlásí krásně zdravé a zralé hrozny. Co do množství je úroda podprůměrná, vzhledem k jarním mrazům a letnímu suchu, avšak o to koncentrovanější bude víno.

Ročník 2019 byl nadprůměrný v počítaných hodinách slunečního svitu. Hrozny se letos opalovaly celých 1172 hodin, oproti dlouhodobému průměru ve výši 949 hodin.

NAŠE KOLEKCE - BEAUJOLAIS NOUVEAU 2019:


- V naší kolekci tradičně najdete dvě vína (červené a růžové) od Vinaře roku - Nicolase Romyho (Domaine Romy), který své hrozny pěstuje a svá vína vyrábí v BIO režimu (označení: Terra Vitis).

- Nejoblíbenějším vínem naší kolekce, soudě podle počtu udělených hvězdiček a vždy nejrychlejšího vyprodání, je každoročně NEFILTROVANÉ Beaujolais Nouveau ze starých vinic. Je vyrobeno jako za starých časů, jak se to dělalo na začátku 20. století. NON FILTRÉ víno si v chuti zachovává ovocnou plnost, která jinak ulpívá na filtračních deskách. Případný sediment v lahvi tak není závadou, ale důkazem mimořádné hustoty tohoto vína.

- Výborně hodnocenou zajímavostí je i PŘÍRODNÍ NESÍŘENÉ víno z vyšší apelace Beaujolais Villages Nouveau, rozprostírající se kolem vesnic Lantignié a Regnié. Síra se do něj nepřidává ani při výrobě, ani před lahvováním, prostě vůbec. Hrozny kvasí i se svými třapinami, čímž přirozeně zvyšují obsah tříslovin a tudíž i přirozenou imunitu tohoto vína. Ochutnáte tak "živé" víno s vůní fialek a delikátní sametovou chutí. Na etiketě svou přirozenou přírodnost zdůrazňuje označením "SECOND NATURE".

- Nejvyšší medailové ambice má jako vždy naše oblíbené Beaujolais Villages Nouveau ze Chateau MALADRETS. Letos mu na celobožolové soutěži v Lyonu budeme zase fandit! :-) Z pár zbylých lahví jsem letos vařila vynikající hovězí po burgundsku. To jen tak na okraj, že lahve mladého Beaujolais po 21.11. hned nemusíte vypít nebo vyhodit...

- Doplňkem k těmto mladým červeným a růžovému Beaujolais je každoročně mladé bílé víno ze sousední oblasti - Macon, vyrobené 100 % z odrůdy Chardonnay -> Macon-Villages Nouveau - Blanc. Těšte se na suché, ovocně šťavnaté (fík, hruška, grapefruit) a minerální víno, které tak rádi pijeme až do Velikonoc.

PŘEDOBJEDNÁVKY BEAUJOLAIS:


Vzhledem k tomu, že se jedná o předobjednávky, prosíme, abyste si ke krabicím s BEAUJOLAIS NOUVEAU 2019 nepřidávali nic dalšího.

Před jejich odesláním (kolem 18.11.) se s vámi spojíme a nabídneme vám sloučení např. s kolekcí Svatomartinských a Mladých vín nebo s čímkoli jiným dle vašeho přání ;-)

DORUČOVÁNÍ BEAUJOLAIS:


Letošní Den B, který se slaví vždy třetí čtvrtek v měsíci listopadu, připadá na nejpozdější možné listopadové datum 21.11.2019. Předobjednaná vína tedy budeme distribuovat od 18.11.2019, abyste si je stihli vychladit a s úderem půlnoci 20.11.2019 už třeba i ochutnat. 
Mohlo by Vám také chutnat
 

DISKUZE K VÍNU

 
 

Nebyly nalezeny příspěvky k vybranému zboží!

PŘIDAT NÁZOR


Vkládat příspěvky do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.

GoPay

Vyrobil: Zengon s.r.o.

Víno-klub.cz, s.r.o.  Benediktská 3,  110 00 Praha 1     Objednávky a zákaznická linka: + 420 724 239 045