Věrnostní program aneb sbírejte korky!

S každým nákupem na vaše virtuální konto přibude několik pomyslných korků, tak nazýváme naše věrnostní body. Ty pak můžete směnit například za dopravné.

Věrnostní program aneb sbírejte korky!

Sbírejte korky!

Kromě dopravného zdarma za objednávku od 2 500 Kč a 5% slevy na objednávku od 5 000 Kč Vás ještě prosíme: Sbírejte s námi korky!;-)

Korky říkáme našim věrnostním bodům, které můžete měnit například za dopravné nebo třeba za celou objednávku. Pomyslné korky získáváte jako bonus za každý váš nákup. Jejich počet je uveden u každé kolekce vín. Nasbírané korkové body můžete využít již po druhém nákupu. Aktuální počet získaných korků uvidíte po přihlášení na našich stránkách pod logem Víno-klubu.

Za co korky získáte?

100 korků získáte už jen samotnou registrací k nákupu na stránkách http://www.vino-klub.cz.

Za hlasování o jednotlivých vínech, která jste již ochutnali, od nás dostanete 10 korků.

Přiveďte do klubu přátele a my vás zasypeme i jejich korky

Pokud do klubu přivedete své přátele, budete první rok od jejich registrace získávat za jejich nákupy na svůj korkový účet stejně korků jako oni sami. Pokud i oni získají další aktivní zákazníky, a budou tedy ve Vaší přímé linii, získáte navíc ještě na svůj účet polovinu korků, které budou následující rok získávat. A pokud i oni získají zákazníky, tak budete rok získávat 25 % z jimi získaných korků!

Co pro to musíte udělat?

Stačí, když vaši přátelé a známí uvedou při své registraci jako referenční číslo vaše zákaznické číslo, a pak už se jen můžete pravidelně dívat, jak Vám počet korků roste.

Na co se nás často ptáte?

1. Nedostal/a jsem korky za objednávku, kterou jsem platil/a korky. Proč?

Je to proto, že krabice jsou oceněny již čistou korkovou cenou. Je to přehlednější, než krabici korkově zdražit a následně připsat korky.

2. Nedostal/a jsem korky za platbu přes GoPay

Korky za využití platební brány nepřipisujeme, protože nám to žádné náklady nešetří, spíše naopak. Vám to ale šetří čas a starosti spojené s převody nebo dobírkováním. Věříme, že Vám to tato služba sama vynahradí.

3. Za poslední objednávku se mi korky nepřipsaly vůbec. Proč?

Na přelomu letošního a loňského roku nám v souvislosti s přechodem na nový systém objednávek vznikl problém s připisováním korků, který už byl ale odstraněn. Pokud se Vám chybějící korky dosud nepřipsaly, prosíme, kontaktujte nás na e-mailu info@vino-klub.cz.

Obecná pravidla věrnostního programu – KORKŮ

1. Korky se počítají pouze z obchodních transakcí uskutečněných za peníze.

2. Na korky není právní nárok.

3. Výši korkového účtu nelze rozporovat.