Víno je dárek jak víno

Vybírat můžete z hotových balíčků nebo nás kontaktujte a připravíme Vám individuální nabídku na míru.

Výhody vinných darů:

Dar ve formě tichého vína (do 500 Kč za kus) je daňově uznatelným výdajem jako drobný reklamní a propagační dárek dle daně z příjmu (§25 odst. 1 zákona o daních z příjmu) a tímto vzniká i nárok na odpočet DPH.
A navíc ho každý ocení!

Vaše logo na našich vínech:

Na víno se dá jednoduše umístit logo Vaší firmy a to v několika variantách - samolepkou na lahev, vytisknout přímo na etiketu, s přidáním komplimentky do vinného balíčku, nebo uvedení loga na balíčku.

Kontaktujte nás na emailu info@vino-klub.cz, abychom Vám připravili individuální nabídku ideálního vinného daru :o)

Dárková balení

....SABRÁŽNÍ SEKTYRKA - Víno-klub (černá)

Cena: 999 Kč

Sekyrka s logem VÍNO-KLUB. Dodání do týdne.

Více zde

....SABRÁŽNÍ SEKTYRKA - Víno-klub (leštěný kov)

Cena: 999 Kč

Sekyrka s logem VÍNO-KLUB. Dodání do týdne.

...Voucher na ŠKOLU SABRÁŽE 2017

Cena: 999 Kč

Nejde ani tak o to, naučit se otevírat lahve pravého sektu kvašeného v lahvi tradiční šampaňskou metodou za pomocí sekyrky, šavle, skleničky, popelníku nebo telefonu. Jde také o to, že se otevřené lahve musí i vypít! Přesné datum bude vyhlášeno cca 2 měs

..Dárkový poukaz na nákup ve Víno-klubu - v hodnotě 1000 Kč

Cena: 1 000 Kč

Dárkový poukaz Vám můžeme zaslat elektronicky nebo vytištěný poštou.

..Dárkový poukaz na nákup ve Víno-klubu - v hodnotě 2000 Kč

Cena: 2 000 Kč

..Dárkový poukaz na nákup ve Víno-klubu - v hodnotě 500 Kč

Cena: 500 Kč

Dárkový poukaz Vám můžeme zaslat elektronicky nebo vytištěný poštou.

Více zde

..VINTURI - instantní dekantér na bílé víno

Cena: 999 Kč

Do rodiny VINTURI přibyla náhradní hlavice k provzdušnění bílého vína. Máte-li již De Luxe set na červená, který obsahuje univerzální stojánek, stačí Vám právě tato hlavice k dekantaci barikovaných a starších bílých vín.

.Dřevěná krabice na 6 lahví

Cena: 299 Kč

Dárková dřevěná krabice na 6 lahví s logem Víno-klub.

Brunello Ciacci Piccolomini + 2 sklenice

Cena: 1 899 Kč

Víno jiskrné rubínová až granátové barvy, výrazná vůně červeného ovoce, kakaa a sladkého tabáku. Chuť plná a intenzivní, s dostatkem jemných tříslovin, optimální kyselost a nakonec dochuť příkladně dlouhá. Víno je velmi elegantní.

Douglas Laing - Premier Barrel Glengoyne 46% 7 let - v dárkovém balení

Cena: 2 015 Kč

Slavná single malt whisky z Glengoyne. Dodává se ve speciální karafě, která symbolizuje rok 1800. Nyní bylo nalahvováno 863 lahví.

Více zde

Douglas Laing - Scallywag Blended Malt General Scotch Whisky 46% - v dárkovém balení

Cena: 1 475 Kč

Lehce nasládlé tóny moučkového cukru, rozinek a kandovaného zázvoru. V chuti sladkost ustupuje, objeví se cereálie, vanilka, koření a muškátový oříšek.

Douglas Laing - Syndicate 12 let premium blended - v dárkovém balení

Cena: 999 Kč

Whisky má intenzivní vůni po španělských pomerančích, medových hruškách, závoru a jasmínu. Chuť je bohatá s tóny na karamelu, koření a lesním ovoci.

Více zde

dřevěná krabice na 3 vína - Karel IV.

Cena: 155 Kč

Více zde

dřevěná krabice na 6 vín - Karel IV.

Cena: 360 Kč

Feudo Arancio - Nero d´Avola - double magnum (3 L) - dřevěná krabice

Cena: 1 499 Kč

Tradiční sicilská odrůda. Červenočerné víno s rubínovými okraji. Vůně brusinek, lesních jahod a nakládaných smržů. V ústech je hladké s tóny višní, se šťavnatou kyselinkou, vyzrálými, ale pevnými třísly s pěkně zakomponovaným tónem dřeva.

Champagne Deutz -Classic - Brut - v dárkovém balení

Champagne Deutz -Classic -  Brut - v dárkovém balení

Cena: 1 025 Kč

Velmi dobře vyvážené cuvée z odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier s až 40% podílem rezervních vín. Krásně čisté, elegantní víno s osvěžující citrónovou vůni a jemnou pěnou. Květinové aroma s příchutí meruňky, zralého jablka.

Kniha: Joanna Simonová - O VÍNĚ

Cena: 399 Kč

Jedinečný průvodce po vzrušujícím světě vína. Spisovatelka provádí čtenáře pestrou paletou stylů, odrůd a vinařských oblastí a předkládá neotřele věcné rady, jak nakupovat, hodnotit, podávat a uchovávat víno tak, aby přinášelo co nejvíc radosti.

Krist - Pálava - 3L - v dárkovém koši

Cena: 1 199 Kč

Vysněná odrůda v 3litrové lahvi zabalená dárkovém proutěném koši. Zlatožlutá barva vás uchvátí na první pohled. V chuti najdeme krásně kořeněné víno s nádherným tramínovým podtextem. Chuť je medově lahodná s příjemným zbytkovým cukrem. Polosuché.

Luxus

Cena: 59 Kč

Váš dárek Vám zabalíme do naší standardní designové krabičky z hnědé lepenky, přebalíme vkusným balicím papírem a doplníme pěknou stužkou.

MAGNUM - Domaine Lafond Roc-Epine - AOC Chateauneuf-du-Pape - v krabičce

Cena: 1 599 Kč

SKVĚLÝ DÁREK PRO NOVOMANŽELÉ!!
Mohutné víno rubínové barvy s fialovými odlesky. Struktura je pevná a výrazná. Ve vůni nabízí komplexní škálu tónů, od sladkého koření (skořice) přes pálenku z ovoce až po macerované višně.

Mazzetti di Altavilla - Grappa di Arneis 43%

Cena: 579 Kč

Grappa di Arneis je jemná, s lákavými tóny květin a ovoce. Suché.

Mazzetti di Altavilla - Grappa Moscato Aged 43%

Cena: 619 Kč

Moscato je odrůda bílého vína s historií. Vinné matoliny po destilaci dávají grappu velmi intenzivní vůně a charakteru. Vyvážená a harmonická chuť, v níž jsou patrné i některé květinové tóny šalvěje, růže, fialek a aroma broskví.

Prunier - Cognac V.S.O.P. 40% - v dárkovém balení

Cena: 869 Kč

Jemný koňak, který byl vyroben z několika starších ročníků s průměrným stářím 7 let.

Prunier - XO Cognac 40 % v dekantéru

Cena: 1 915 Kč

Delikátní koňak XO vyrobený ze starých koňaků s průměrným stářím 15 let. Jemná, komplexní vůně sušeného ovoce, ořechů a včelího vosku. V chuti je hladký, s patrným dotekem dřeva.

Standard

Cena: 19 Kč

Váš dárek Vám zabalíme do naší standardní designové krabičky z hnědé lepenky. Kartonek není opatřen žádným nápisem.